منوی اصلی

AGE JET

جدیدترین تکنولوژی در جوانسازی پوست

تکنولوژی AGE JET یکی از بهترین تکنولوژی های غیر تهاجمی در جوانسازی پوست و Skin Tightening است. با استفاده از AGE JET، ساختار طبیعی پوست بازسازی شده، سلولهای فیبر حیات مجدد میبایند، کلاژن های جدید تشکیل میشود و میکرو سیرکولاسیون افزایش خواهد یافت. بر خلاف تمامی روش های مبتنی بر لیزر، جوانسازی با AGE JET وابسته به رنگدانه نبوده و تمامی ساختار پوست را تحت تاثیر قرار میدهد. در جوانسازی به وسیله AGE JET، لایه اپیدرم به صورت دست نخورده باقی مانده و به صورت یک پوشش محافظ طبیعی عمل مینماید و پس از بازسازی پوست در لایه های زیرین و تشکیل لایه اپیدرم جدید، پوسته ریزی خواهد نمود.

 AGE JET یک روش کاملا ایمن و اثربخش بوده و در تمامی مقالات منتشر شده در مورد تکنولوژی مورد استفاده، هیچ اثر سوء گزارش نشده است. در سیستم AGE JET، گاز نیتروژن با استفاده از امواج UHF به حالت برانگیخته در خواهد آمد. گاز نیتروژن برانگیخته شده به سطح پوست ارسال شده و پس از برخورد به سطح پوست، سریعا انرژی خود را به پوست به صورت گرما منتقل مینماید. نیتروژن، یک گاز خنثی بوده که سبب تخلیه اکسیژن از سطح پوست در محل برخورد میگردد که این امر از کربونیزه شده پوست در محل برخورد جلوگیری مینماید. عمق نفوذ گرما در AGE JET، کاملا متناسب با انرژی تنظیم شده در دستگاه میباشد که با توجه به نظر پزشک متخصص و عمق ضایعه، قابل تنظیم خواهد بود. توزیع حرارتی کاملا به صورت یکنواخت بوده و مرز قابل مشاهده (demarcation line) بین ناحیه درمان شده و نواحی اطراف وجود نخواهد داشت. 

در AGE JET، کلاژن های تشکیل شده در لایه های زیرین عمود بر سطح پوست بوده که سبب ایجاد لیفت مناسب در نواحی تحت درمان خواهند شد. 

بهبود پس از درمان بوسیله AGE JET، تا یک سال ادامه داشته و نتایج ماندگاری طولانی تا 5 سال خواهد داشت. مدت زمان از کارافتادگی (Down Time) پس از درمان بوسیله AGE JET بسیار کوتاه و در حدود نصف مدت زمان از کار افتادگی بوسیله لیزر CO2 میباشد. 

به دلیل عدم وابستگی AGE JET به کرومافور، این تکنولوژی کاربردهای گسترده ای دارد که برخی از آنها به شرح ذیل میباشد: 

– اسکارهای آکنه، ضایعه های خوش خیم پیگمانته، اکتینیک کراتوزیس و هایپر پیگمنتیشن

– چین های سطحی و عمیق، Age Spots، Sun Spots، Skin Spots، خطوط پنجه کلاغی، سولار لنتیگو، اکتینیک الاستوزیس

– بلفاروپلاستی بدون جراحی، لیفت صورت بدون جراحی

– جوانسازی دست، جوانسازی گردن، و …